Duyurular

(Duyurunun Üzerine Tıklayarak Detaylı Açıklamasını Okuyabilirsiniz)

Herkese merhaba.
16-17 Nisan tarihinde gelen 14.8 yamasıyla birlikte sadece PH2 (Filipinler) sunucusuna test amaçlı Vanguard eklenmiş bulunmaktadır.
Şu an global sunucularda Vanguard aktif değildir. (TR, EUW vb. diğer sunucular)
Eğer testler başarılı geçer ve ertelenme kararı alınmazsa 1 Mayıs 2024 tarihinde gelecek olan 14.9 yamasıyla tüm sunucularda Vanguard aktif olacaktır.

Vanguard, Riot Games'in geliştirdiği kernel seviye bir anti-hile yazılımıdır ve şu an aktif olarak Valorant oyununda kullanılmaktadır.
Kernel-seviye anti hile sadece Valorant oyununda bulunmuyor. Fortnite, PUBG, Fall Guys, Knight Online, Halo, Call of Duty, Battlefield/EA oyunları gibi bir çok oyun mevcuttur.
Valorant oyununda sanallaştırma yapılamadığı gibi kernel seviyesinde anti-hileye sahip olan diğer oyunlarda da sanallaştırma yapılamamaktadır.

Bu yüzden tek bir bilgisayar üzerinden çok sayıda hesap kasma işlemi Vanguard gelmesiyle birlikte son bulacak diyebiliriz.
Vanguard sonrasında yeni hesap üretebilmek mümkün gözükmüyor.
En iyi ihtimalle, Vanguard'ı atlatma yolu bulunsa bile tek bilgisayarda tek hesap kasılabileceğinden bir bot hesabın fiyatı 200-300tlleri bulabilecektir.

Az sayıda hesap üretebilmek - düz hesap fiyatlarının bile bu kadar pahalı olması maalesef marketi direkt öldürecek bir olaydır.

'Vanguard geldiğinde ne olacak?' sorusunu da sizler için yanıtlayayım, açıkçası Vanguard geldiğinde 2 ihtimal olacak.
Ya Temmuz 2023 tarihindeki gibi büyük-geniş bir banwave yaşanacak ya da Vanguard gelmeden önce kasılan hesaplar güvende kalacak.
Her ne kadar 30LevelUnranked olarak, Vanguard öncesi kasılan hesapların güvenli olacağını düşünüyor olsam da ihtimal %50-%50'dir ve bunun tersi yaşanabilir.
Bu yüzden her ihtimali göz önünde bulundurarak işlem yapılmasını tavsiye etmekteyim.

Her şey için teşekkürler, 30LevelUnranked

Herkese merhaba.
20 Mart 2024 tarihinde oyuna eklenen yamada Yapay Zekaya Karşı oyundaki botlar güncellenmiştir.
Yeni botlar artık daha agresif, daha iyi oynayan daha akıllı botlardır.
Bu sebepten kaynaklı son oyun tarihi 20.03.2024 ve sonrası olan hesaplarda maç geçmişinde sık bozgun ve kötü k/da mevcuttur.

Botlara karşı oyunda herhangi bir istatistik, şampiyon ustalığı gibi şeyler kayıt altına alınmaz ve MMR/Elo etkilemez.
Bu yüzden bu bozgunların veya kdaların hesaplara bir etkisi olmayacaktır.

Bu sebepten kaynaklı değişim veya iade mevcut değildir
Bir etkisi olmamasına rağmen maç geçmişini önemsemeniz durumunda son oyun tarihi 20.03.2024'ten eski olan hesapları tercih edebilirsiniz.

Herkese merhaba, 30levelunranked.com websitesi yeniden aktiftir.
Sitemiz üzerinden kostüm seçilebilir şekilde 7/24 otomatik teslimat sistemi ile alım yapabilirsiniz.

Üyelikle alım yapılması durumunda hesap bilgileri üyeliğinizin sipariş geçmişinize işlenir ve kayıtlı e-postanıza iletilir.
Üyeliksiz yapılan alımlarda hesap bilgileri alım sırasında yazılan e-posta adresine iletilmektedir.
Bir sorun yaşamanız durumunda Discord üzerinden veya e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim Sayfası

Dilerseniz oyuncu pazarı bulunan siteler üzerinden de alım yapmaya devam edebilirsiniz. Güvenle alışveriş yapabileceğiniz sitelerde bulunan mağazamız;
İtemSatış: https://www.itemsatis.com/p/30LevelUnranked
PlaySultan: https://www.playsultan.com/magazalar/30LevelUnranked
İtemHesap: https://www.itemhesap.com/magaza/30levelunranked
İtemPazar: https://www.itempazar.com/profil/30levelunranked
İtemci: https://itemci.com/user/store/LevelUnrank
OyunAlışveriş: https://www.oyunalisveris.com/magaza/30levelunranked
KlasGame: https://www.klasgame.com/satici-profili/30levelunranked

Sitemizde bulunan hesapların tamamı güvenlidir ve ban riski çok düşüktür.
Oyun sonu raporlanma durumunda otomatik yasaklanmaz. Temmuz 2023 ve Mart 2024 tarihlerinde gelen ban dalgalarından etkilenmemektedir.

Merhabalar,
Script (Hile) kullanımının LoL topluluğuna fazlasıyla zarar verdiğini düşünmemizin yanında 30LevelUnranked olarak hiçbir zaman desteklememekteyiz.
Sıfırdan hesap kasmak bir çok oyuncu için işkence, 30LevelUnranked olarak sizlerin daha kolay yan hesap edinebilmenizi sağlamaktayız.
Amacımız sıkıcı ve uzun süren, level atlamayla geçen boş zamanlar yerine erkenden dereceli oyunlara ulaşabilmenizi sağlamaktır.
Bu kolaylık normal oyunculara verimli vakit kazandırıyor olsa da maalesef hile kullanıcılarının da erkenden oyuna dönmesini sağlıyor.

30LevelUnranked, hiçbir şekilde script kullanımını desteklememektedir ve desteklemeyecektir (hile banlarında hiçbir zaman değişim yapılmamıştır)
Şu an eski veya yeni tarihli hesaplarda bir ban dalgası bulunmamaktadır ve aynı şekilde ban yeme oranı yok denecek kadar azdır.

Maalesef internal tabanlı scriptler hesapları bot sebebiyle yasaklatmaktadır. (Toplam banlanan hesap sayısı şu günlerde bu yüzden artmıştır)
Script yani hile kullanıcıların bu sebepten kaynaklı garantiyi suistimal (abuse) etmesinden kaynaklı garantide değişikliğe gidilecektir.

Normal şartlarda, bot sebebiyle yasaklanan hesaplarda müşteriye hiçbir vakit kaybettirmeden direkt hesap değişimi yapılmaktaydı.
Şu an bir bot hesapta internal tabanlı script kullanılması durumunda hesaplar bot nedeniyle yasaklandığı için garanti sistemi değiştirilmiştir.
Şu an sadece bot hesapta script açan kullanıcıların hesapları yasaklanmaktadır ve son yaşanan banların tamamında script kullanımı mevcuttu.

Garanti sistemini kaldırmak yerine 07.02.2024 tarihi itibariyle script kullanımı olan hesaplarda bot sebebiyle yasaklanma olsa dahi garanti kapsamında değişim yapılmayacaktır.
20 Temmuz 2023 tarihinde bot hesaplara gelen banwavede hesaplar "hile" olarak yasaklandığı sorun gibi, şu anda da bot hesapta internal tabanlı script kullanıldığında hesapların "bot" olarak yasaklanma problemi mevcuttur, yani script kullanımı aslında bot banını tetiklemektedir.

Garanti sistemini şu an için tamamen kaldırmayı düşünmemekteyiz. Hesaplar bot hesaptır ve bu yüzden bot banı riski içermektedir.
Hile kullanmayan normal kullanıcılarımızı bu ban riskinden korumayı ve onların zarar görmemesini istemekteyiz. (Hele ki Vanguard gelmesi yakınken)

Hile kullanıcıların, oyundaki bu sorundan kaynaklı garanti sistemini suistimal etmeye devam etmesi durumunda maalesef garanti sistemi ilerde tamamen kaldırılabilir.
Böyle bir problemin yaşanacağı öngörülmediği için Hizmet Koşulları oyundaki bu probleme göre güncellenmiştir.

Bu problem düzelene kadar artık bot banlarında anında değişim yapılmayacaktır. Maçlar kontrol edilecektir ve script kullanımı olması durumunda değişim hakkı olmayacaktır.
Şu günlerde script kullanıcıların dışında ban yaşanmadığı için normal kullanıcılarımızın endişelenmesini gerektiren bir durum mevcut değildir.

Merhaba, güzel ve sevindirici yeni haberler ve yeni hesaplarla karşınızdayım.

20 Temmuz 2023 tarihinde bot hesaplara karşı League of Legends tarihinde daha önce yaşanmamış büyük ve kapsamlı bir banwave gelmişti.
Hesaplar 1 rapor aldığında otomatik ban yediğinden yeni hesapları satıştan kaldırmıştım. (Detaylı bilgi için lütfen alttaki #20.07.2023 duyurusunu okuyunuz)
Rapor sonrası otomatik banlanacak hesapların satışını yapmak dolandırıcılıktan farksız olacağından hem hesap üretmeyi hem satışını durdurmuştum.
Bunca zaman yeni hesap üretmeden banwave öncesinde kasılan ve otomatik ban yemeyen eski tarihli hesap satışı yapmaktaydım.

21 Kasım 2023 itibariyle yeni yöntemler ile üretilmiş hesaplar banwaveden yani otomatik bandan etkilenmemektedir!
Oyun sonu rapor aldığınızda otomatik ban yemeyecektir!

Yeni hesaplar yeni yöntemler ile kasıldığından şu an risksiz olsa da lütfen şunu unutmayınız;
Bu yeni yöntemlere karşı gelecekte yeni bir banwave gelebilme ihtimali olabilir.
Bunların birer bot hesap olduğunu ve risk barındırabileceğini lütfen unutmayınız.

Bu yüzden eski tarihli hesaplar her zaman en güvenli ve gelebilecek banwavelerden etkilenmeyen hesaplar olacaktır.
(2022 veya daha eski hesaplar ~ AGED olarak geçer)

20 Temmuz 2023 itibariyle bot hesaplara karşı farklı sistemler geliştirildiği tespit edilmiştir.
Oyuna gelen yeni güncellemeler sonucunda bot hesaplar oyun sonunda -hile- kategorisinde rapor yediğinde 48 saat içerisinde otomatik banlanmaktadır.
Bu banwave oyundaki tüm sunucuları ve tüm bot hesapları kapsamaktadır.
Yerli/yabancı siteler ve satıcıların tamamı bu durumdan etkilenmiştir.

League of Legends tarihinde bu kadar büyük ve kapsamlı bir banwave geçmişte yaşanmamıştı.
Yaşanan durum için üzgünüm, tüm herkesten özür dilerim. -30LevelUnranked
Yaşanan banwave hakkında detaylı bilgi, yasaklanan hesaplar ve işlenecek garanti süreci hakkında bilgi için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.
20 Temmuz 2023 - Yaşanan Banwave Hakkında Detaylı Duyuru

Çözümlenmiş Eski Duyurular

(Duyurunun Üzerine Tıklayarak Detaylı Açıklamasını Okuyabilirsiniz)

Herkese merhaba.

19 Nisan 2024 tarihi ile askerlik vazifemi yerine getirmek için birliğe teslim olmaktayım.
Tüm işlemleri tek başıma ve kendim yaptığım için bu süreç içerisinde satışlarla ilgilenebilme ihtimalim olmayacak.
Bu yüzden 30levelunranked.com ve diğer oyuncu pazarı olan sitelerde satış tamamen durdurulmuştur.
19 Nisan tarihinde satın almış ve garanti kapsamında sorun yaşayan kişilere anca askerden dönüşte yardımcı olabileceğim.
1 Ay sonra geri döndüğümde, satışlar tekrardan aktif olacaktır. (1 Mayıs günü Vanguard geldiğinde bir problem yaşanmazsa)

İyisiyle kötüsüyle güzel günler geçirdik, her şey için herkese teşekkür ediyorum. Kendinize iyi bakın. 30LevelUnranked~

Merhabalar
Yeni yöntemler ile seviye atlatılan yeni hesaplar stoklara eklenmiştir. Artık yeni hesap üretimi de mümkündür.
Yeni hesaplar Temmuz 2023 ve Mart 2024 tarihinde gelen banwaveden etkilenmemekte olup otomatik ban yememektedir.
Hesaplar şu an klasik bot banı riskine sahiptir (%1den daha düşük risk)

Bu yeni yöntemlere karşı gelecekte yeni bir banwave gelebilme ihtimali olabilir.
Bunların birer bot hesap olduğunu ve risk barındırabileceğini lütfen unutmayınız.
Bu yüzden mümkün oldukça oyun tarihi daha eski olan hesapları tercih ediniz.

Merhabalar
Maalesef bot hesaplara tekrardan yeni bir banwave yaşandı.
Son birkaç saat içerisindeki hesaplar yasaklandı ve şu an yeni hesap üretimi de yapılamamaktadır.

Hesabınız yasaklanmadıysa güvendesiniz demektir. Zaten ban son birkaç saatte botlanan hesapları kapsıyor.
Hesabınız yasaklandıysa, lütfen benimle iletişime geçin. Banlanmayan bir hesap ile değişim yapılacaktır veya ücreti iade edilecektir.

Şu an geçici olarak satış durdurulmuştur.
Lütfen çok fazla mesaj aldığımı unutmayın, en kısa süre içerisinde geri dönüş yapacağım.

Merhaba, yeni eklenen hesapların bazıları satır kayması sonucunda kurtarma bilgisinde yanlış/eksik/boş e-posta veya doğum tarihi olduğu tespit edilmiştir.
Bu durumdan çok hesap etkilenmemiştir.
Sorun tespit edilip düzeltilmiştir. Yeni eklenen hesaplar artık doğru kurtarma bilgilerine sahiptir.

Yeni eklenen hesaplardan satın almış herkesin bilgileri baştan güncellendi ve hesaplar yeniden iletildi.
Üyeliksiz alım yapanların e-postalarına yeniden hesaplar iletildi.
Üyelikle alım yapanların ise hem siparişleri düzenlendi hem yeniden e-posta gönderimi yapıldı.

Bilgileriniz aynıysa bu durumdan şüpelenmeyiniz, çünkü tüm hesapların bilgileri yanlış değildi.
Yaşanan durum için özür dilerim. Şu an her şey doğru bilgilerle güncellendi.

Yine de şüpheniz, kuşkunuz varsa Discorddan benimle iletişime geçerek sipariş numaranızı iletip bilgiler doğru mu diye sorabilirsiniz.
Bu durum sadece 21.11.2023 tarihinde yeni 2023 tarihli hesaplar alanlarda yaşanmıştır ve tüm hesaplar etkilenmemiştir.

Merhaba, öncelikle yoğun ilgi ve alakanız için teşekkürler!
30LevelUnranked, 2022 senesine kıyasla tam 2.5 katı daha fazla anlık ziyaretçiye ulaştı. Artık yüzlerce, bazı zamanlar binlerce anlık ziyaretçi ve hızla artan siparişler mevcut.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitenin sunucusu 30.11.2023 itibariyle daha üst seviye bir sunucuya taşındı.

Şu an maalesef mail sunucusu tarafında bir problem mevcuttur.
Bu sorundan dolayı bazı siparişlerde hesap bilgilerini e-postaya göndermediği gözlemlenmektedir. (20-30 siparişte bir yaşanabiliyor)
Her ihtimale karşı siparişleri belirli aralıklarla kontrol edip iletilmemiş hesapları elle kendim göndermekteyim.

Hesap ulaşmama vb. sorunuz olursa lütfen Discord üzerinden benimle iletişime geçin. Discord hesabım: 30levelunranked
Sorunun 1-2 gün daha devam etmesi halinde farklı bir mail sunucusuna geçiş yapılacaktır.

Gecikme yaşamadan hesap almak için üye girişi yaparak hesap alınmasını tavsiye etmekteyim.
(Sipariş geçmişinden hesap bilgilerinize anlık ulaşabileceksiniz)

Sorun sadece hesabın e-posta olarak gönderilmesi aşamasında hata yaşanmasından ibarettir. Ödemenin boşa gitmesi gibi durumlar yoktur.
Bir sorun yaşamanız durumunda yaşanacak gecikme için şimdiden özür dilerim.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 04.12.2023 itibariyle mail sunucusu değiştirilmiştir.
Artık hesap gönderimlerinde e-posta iletmeme sorununun yaşanmaması gerekmektedir, bir sorun yaşamanız durumunda lütfen bildiriniz.

Hesap bilgileri eskisi gibi otomatik ve anlık olarak iletilecektir.
Üye girişi yapmadan veya üyeliksiz/misafir olarak sorunsuz alım yapabilirsiniz.

Bakım sonrasında oto-teslimat sisteminde problem yaşandığı tespit edilmiştir.
Satın alınan hesaplar maalesef şu an otomatik olarak iletilememektedir.

Sorun çözülene kadar hesapların elle iletilmesi gerektiğinden yaşanacak gecikme için şimdiden üzgünüm.
Problem en kısa sürede düzeltilecek ve duyuru yapılacaktır.

Sunucu bakımı sonrasında yaşanan problemden kaynaklı olarak 14.01.2024 tarihinde otomatik teslimat sistemi çalışmamaktaydı.
Bu sebeple alım sonrasında "ÖDEME BEKLİYOR" olarak kaldığından hesaplar otomatik iletilmemekteydi.

Oto-Teslimat sisteminde yaşanan sorun tamamen düzeltilmiştir.

Gün içerisinde alım yapmış fakat hesap bilgileri ulaşmayan kişilere hesaplar tüm bilgileriyle teker teker kontrol edilip elle teslim edilmiştir.
Ayrıca gecikmeden kaynaklı olarak 14.01.2024 tarihinde hesap almış herkesin garanti süresine +1 gün daha eklenmiştir. (Toplam 8 gün garanti)
Yaşanan gecikme için üzgünüm.
Eğer hesap bilgileri hala ulaşmamış siparişler mevcutsa lütfen Discord üzerinden iletişime geçiniz.

Discord Profil: 30levelunranked
Discord Sunucu: https://discord.gg/nHw8VThAur

Merhabalar, şu an oyunda mağaza üzerinden satın alımlarda genel bir sorun mevcuttur.
Mağazadan birkaç içerik alınmaya çalışıldığında client hata vermektedir.
Bu bug oyunda eskiden de yaşanmıştı fakat koleksiyon kısmından satın alınabiliyordu. Şu an koleksiyon kısmında da aynı hatayı vermektedir.

Bu oyun kaynaklı bir sorun olduğundan beklemek dışında maalesef yapılabilecek ekstra bir şey bulunmamaktadır.
Herhangi bir yöntem veya geçici çözüm olması durumunda paylaşacağım.

Güncelleme: 31.01.2024 sabahı oyuna gelen yama ile bu sorun düzeltildi.

Merhabalar,
Eklenen yeni hesapların bazılarında kurtarma bilgilerindeki e-postanın sansürlü olduğu fark edilmiştir.
E-posta bilgisi sansürlü/eksik olan hesapların bilgisi düzeltilmiş olup bu hesapları alan herkesin hesap bilgileri eksiksiz bir şekilde yeniden iletilmiştir.

Üyeliğiniz var ise sipariş geçmişiniz düzenlendi ve yeniden e-posta gönderildi.
Üye olmadan misafir alımı yaptıysanız düzenlenmiş hesap bilgileri yeniden e-posta gönderildi.

Bir sorun veya problem ile karşılaşmanız durumunda iletişime geçmekten çekinmeyiniz.
Discord Profil: 30levelunranked
Discord Sunucu: https://discord.gg/nHw8VThAur