Cayma Hakkı & İade Politikası

30levelunranked.com internet sitemiz içerisinde sunulan ürün ve hizmetler, Hizmet Koşulları’nda da belirtildiği üzere; “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar” cinsinden olduğundan cayma ve iade hakkı bulunmadığını belirtmek isteriz.

Garanti bulunan ürün ve hizmetlerde sadece “Botting”, “AC_BOTTING”, "AC_BOTTING_PERMANENT", "Botted" sebebiyle hesap kapatılması durumunda ürün veya hizmet eğer stokta mevcut ise değişim yapılmaktadır. League of Legends Ban Türleri
Kullanıcılar, garanti süreci içerisinde yaşanan durumu 30LevelUnranked yönetimine bildirmekle yükümlüdür.
Garanti bulunmayan ürün ve hizmetler bu garanti durumundan hariç tutulmaktadır ve herhangi bir ban garantisi barındırmamaktadır.

Kullanıcılar, kullanıcı kaynaklı yaşanabilecek hesap kapatılmalarının (küfür, hakaret, ağır küfür, ırkçılık, dini ve milli değerlere küfür, toxic davranış, bilerek besleme, lolskin-zoomhack-script-makro vb. 3. parti hile yazılımları, oyun açıkları kullanımı ve exploit, güvenlik sebebiyle hesap kapatılmaları) garanti kapsamı dışında olduğunu kabul ederler. Kullanıcılar, bot hesap olduğunu alelen duyurmaktan kaçınmak, Riot Games destek sistemi ile iletişime geçerek hesabın incelenmemesini sağlamakla yükümlüdür.

Hesap bilgilerini teslim aldıktan sonra hesap güvenliğinden kullanıcı sorumludur.
Hesap satışı/paylaşımı veya hesap güvenliği ile ilgili sorunlar sebebiyle askıya alınan hesaplar için desteğimiz bulunmamaktadır.

Kostümlü hesap kategorisindeki hesaplar kostümün kendisini değil, ganimet içerisinde kostüm kristalini içermektedir.
Kostümü açmak için turuncu öz kullanılması gerekmektedir. Hesapta büyük olasılıkla yeterli turuncu öz bulunabilir fakat garanti değildir.

İnternet sitemizden satın almak için yaptığınız yüklemelerde ürün veya hizmetlerde stok olmaması halinde yüklenen tutarı iade talep etme hakkınız bulunmaktadır.
Teslim edilen ürün ya da hizmetin açıklamasıyla örtüşmemesi durumunda değişim talep etme hakkınız bulunmaktadır.
(Örneğin Türkiye sunucusu hesap alınmasına rağmen Eu West sunucu hesap bilgiler iletilmesi, Mavi Öz miktarının belirtilenden daha az çıkması gibi)

Hesabın kapatılma sebebinin öğrenilmesi açısından 30LevelUnranked.com yönetimi, hesabınızla ilgili bazı bilgileri talep edebilir.