Hizmet Koşulları

İnternet sitemize üye olan ya da sipariş oluşturup ödeme yapan ya da sitemizdeki herhangi bir hizmeti doğrudan ya da dolaylı şekilde almış olan her müşteri, tarafımızdan düzenlenmiş olan aşağıdaki Satış Sözleşmemizi ve Gizlilik Politikası, Çerez Politikası, İptal&İade tüm maddelerini başka bir ihbara gerek kalmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır.

1. GENEL KULLANIM KOŞULLARI 
1.1. 30levelunranked.com ücret karşılığı hizmet satışı yapmaktadır. Site üzerinde bulunan hiçbir marka üzerinde hak talep etmemektedir. 
1.2. Site üzerindeki tüm ürünler ve hizmetler dijital olarak elektronik ortamda teslim edilmektedir. 
1.3. Site üzerinde fiziksel hiçbir ürün bulunmamaktadır. 
1.4. 30levelunranked.com site üzerindeki tüm içeriği izin almadan değiştirme hakkını saklı tutar. Siteyi kullanarak bu gibi durumlardan 30levelunranked.com sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan etmiş sayılırsınız.
1.5. 30levelunranked.com kullanıcılara hizmetlerden yararlanmaları için kişilere özel sınırlı erişim hakkı sunmaktadır. 
1.6. 30levelunranked.com hiç bir şart altında sitesi üzerinde yer alan içeriklerin kullanım hakkını yazılı olarak izin vermediği sürece devretmemektedir. Tanımlar, fiyatlar, marka değerleri, logolar ve diğer bilgiler dahil fakat sınırlı olmamak üzere hiç bir koşul altında indirilemez, çoğaltılamaz ya da kopyalanamaz. 
1.7. Site üzerinde bulunan bütün arka plan, ürün görsel içerikleri, afiş görselleri daha önceki sahibinden izin alınarak kullanılmıştır ya da anonim içeriklerdir. 30levelunranked.com bu içeriklerin hiç biri üzerinde hak talep etmemektedir. 
1.8. 30levelunranked.com Riot Games firması ile doğrudan ilişkili değildir. Aynı şekilde site üzerinde yer alan hizmetlerin dahil olduğu oyunlar üzerinde hak talep etmemektedir. 

1.1. ÖDEMELER 
1.1.1. Yapacağınız ödemelerdeki vergiler, komisyonlar ve ödeme masrafları size aittir. 
1.1.2. 30levelunranked.com yaptığınız ödemelerde sizden güvenlik amacıyla bazı kişisel bilgiler talep edebilir. 
1.1.3. 30levelunranked.com açıklamaya gerek duymaksızın ödemeleri reddetme hakkını saklı tutar. 
1.1.4. 30levelunranked.com dilediği takdirde kullanıcı iznine başvurmaksızın ödeme yöntemlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 


1.2. ÖDEME İPTALİ VE GERİ ÖDEMELER HAKKINDA 
1.2.1. İnternet sitemiz içerisinde sunulan ürün ve hizmetler, “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar” cinsinden olduğundan cayma ve iade hakkı bulunmamaktadır. Değişimler tamamen 30levelunranked.com takdirindedir. 
1.2.2. Ödemeyi takiben satın alınan hizmetin belirtilen süre içerisinde gerçekleştirilmemesi, eksik ya da hatalı teslim edilmesi durumunda kullanıcı canlı destek, destek veya elektronik posta ile iletişime geçerek 24 saat içerisinde geri ödeme talep edebilir. 
1.2.3. 30levelunranked.com haberi olmaksızın başlatılan her geri ödeme talebi acilen sonlandırılacak ve kullanıcılara geri ödeme hiçbir şekilde yapılmayacaktır. 
1.2.4. 30levelunranked.com ile irtibata geçmeden başlatılan geri ödeme talebi ile ücretin geri alınması durumunda 30levelunranked.com yasal yollara başvurabilir, kullanıcının hesabının erişiminin engellenmesini sağlayabilir ya da uygun gördüğü çözüm yollarını uygulayabilir. 

2. ÜRÜN SATIŞLARI 
2.1. Alıcıların yükümlülükleri; 
2.1.1. Alıcılar ödeme yapmadan önce ürünün stok durumunu sitemizden anlık olarak görebilir. 
2.1.2. 30levelunranked.com kaynaklı bir sorun olmadığı takdirde alıcılar geri ödeme talep edemez. 
2.1.3. Satın almaktan vazgeçen alıcıların ödemeleri gerekli komisyon bedelleri düşürüldükten sonra geri gönderilecektir. 
2.1.4. Alıcı, ürünü satın aldığı andan itibaren tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul ve beyan eder. 
2.1.5 Üyelik kaydı oluşturulmadan ya da üye girişi yapılmadan Misafir olarak yapılan ödemelerde alınmış olan hizmet bilgileri alıcının e-postasına gönderilmektedir. E-postayı yanlış yazma gibi oluşabilecek sorunlarda sorumluluk alıcıya aittir. Ödeme sayfasında alıcılar e-postasını doğru şekilde yazdığını kabul eder.
2.1.6 İlan başlığı, ilan görseli ve ilan açıklaması okunmuş ve kabul edilmiş varsayılmaktadır. Yanlış sunucu alım gibi durumlarda iade, değişim talep edilemez.

2.2. Kullanıcı yükümlülükleri; 
2.2.1. Kullanıcılar hesaplarının güvenliğini sağlamakla yükümlüdürler. Hesap güvenliği ile ilgili olası sorunlardan 30levelunranked.com sorumlu tutulamaz. 30levelunranked.com açıklama yapmaksızın hizmeti reddetme, hesabı sonlandırma, düzenleme ya da silme hakkını saklı tutar. 
2.2.2. Kullanıcılar 30levelunranked.com internet sitemize zarar verecek dahil fakat sınırlı olmaksızın Geri Ödeme talepleri, dolandırıcılık, hırsızlık, artniyetli alışveriş, telif hakkı kullanımı gibi durumlardan uzak durmakla yükümlüdürler. 
2.2.3. Kullanıcılar hizmetlerimizi kullanarak satın aldıkları hizmetlerin risklerini ve sonuçlarını kabul etmiş sayılırlar. Hizmetin satın alımında kullanıcı tarafından verilen yanlış bilgi ya da detay eksikliği gibi durumlardaki olası gecikmeler, yetersiz sonuçlar ve fiyat farklılıkları kullanıcıların sorumluluğundadır. 
2.2.4. Kullanıcılar, Canlı destek sistemimiz, sosyal medya hesaplarımız, elektronik postalar, discord hesabı, discord sunucusu ve diğer iletişim yollarıyla; rahatsız edici, aşağılayıcı, küçük düşürücü, rencide edici vb. davranışlardan kaçınmakla yükümlüdür. Bahsedilen eylemlerin gerçekleşmesi halinde, 30levelunranked.com hiçbir açıklama yapmaksızın, hizmeti sonlandırma ve ücret iadesi yapmama ve kullanıcıyı siteden yasaklama hakkını saklı tutar. 
2.2.5. İşbu sözleşmeyle 30levelunranked.com ve tüm çalışanlarının tüm kayıplardan, masraflardan, makul avukat masraflarından, işbu sözleşmenin bozulması sonucu gerçekleşecek yasal süreçlerden zarar görmeyeceğini kabul ve beyan etmiş sayılırsınız. 
2.2.6. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle tamamlanan ya da başlanan hiç bir sipariş ya da hizmet için Chargeback adı verilen ücret geri talebini gerçekleştirmeyeceğini kabul ve beyan eder. 
2.2.7. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle hesaplarına erişim sağlayan site çalışanlarının oyun içi ayarları, görsel özellikleri ve kısayolları değiştirme hakkını saklı tuttuklarını kabul ve beyan eder. 
2.2.8. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle herhangi bir Chargeback başlatılması ya da tamamlanması durumunda işbu sözleşmeyi bozmuş sayılacaklarını ve yasal olarak Chargeback iddialarını sonlandırmalarının ya da 30levelunranked.com tarafından belirlenecek hizmet bedelinin iki katına kadar miktarda ödemeyi 30levelunranked.com’un belirleyeceği ödeme yöntemi ile yapmayı kabul ve beyan eder. Bu durumun gerçekleşmesi halinde 30levelunranked.com Avrupa Ticaret Yasalarınca kullanıcılara dava açma hakkını saklı tutar. 
2.2.9. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle 30levelunranked.com’un Riot Games firmasının hesaplarıyla ilgili yapabilecekleri olası sonlandırma, erişimi engelleme, sınırlama, askıya alma gibi cezalar durumunda hiç bir şekilde sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan eder. 

2.3. Üçüncü Parti Kullanım Şartları
2.3.1. Kullanıcı olarak hesap satın alarak veya eloboost, level boost hizmetimizi kullanarak League of Legends Kullanım Şartları Sözleşmesi’ni ihlal ettiğinizi ve bunun sonucunda oluşabilecek tüm durumlardan sizin sorumlu olduğunuzu, 30levelunranked.com’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul ve beyan etmiş sayılırsınız. 
2.3.2. League of Legends Kullanım Şartları Sözleşmesi’ne göre aksine hükümlere bakılmaksızın, kendi hesabınızda herhangi bir mülkiyete veya sair mülkiyet haklarına sahip olamayacağınızı ve ayrıca hesaptaki tüm hakların sadece Riot Games’e ait olduğunu ve olacağını ve sadece Riot Games menfaatine hüküm ifade ettiğini ve edeceğini kabul ve teyit ediyorsunuz. 

3. KULLANICI HAKLARI
3.1. Kullanıcılar diledikleri zaman sitemiz üzerindeki destek, canlı destek veya Discord üzerinden iletişim hizmetini kullanma hakkına sahiptir. 
3.2. Kullanıcılar satın aldıkları hizmetin durumunu sorma ve bilgi edinme hakkına sahiptir. 
3.3. Kullanıcılar telif hakkı iddiaları için site yöneticileriyle iletişime geçebilir. 
3.4. 30levelunranked.com promosyon ve duyuru mesajı içeren e-posta almak istemiyorsanız size gelen e-postadaki “Abonelikten Çık” bağlantısını kullanabilirsiniz.
3.5. Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler.
3.6. İnternet sitemizde bir hesabınız veya yorumlarınız, değerlendirmeleriniz varsa, bize sağladığınız veriler dahil olmak üzere, hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin dışa aktarılmış bir dosyasını almayı isteyebilirsiniz.

4. UNRANKED HESAP HİZMET ŞARTLARI 
4.1. Garantili olarak sunulmuş olan hesaplarda Riot Games tarafından hesabın hangi sebepten dolayı askıya alındığına dair göndermiş olduğu bilgilendirme e-postası veya oyun bildirisini ya da mevcut hesap bilgilerini garanti süreci içerisinde tarafımıza iletilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde hesapla ilgili herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.
4.2. Sadece aşağıda belirtilen tüm şartların sağlanması durumunda garantili hesaplarda değişim yapılmaktadır:
– Hesabınız size verilen garanti süresi içerisinde askıya alınmışsa
– Garanti süresi içerisinde bilgilendirme yapılmışsa
– Garanti süresi içerisinde hiçbir şekilde Riot desteğiyle iletişime geçilmemişse (yani hesabın incelenmesi için Riot Games destek yetkililerine imkan verilmemişse)
– Hesabın bot kullanılarak seviye atlatıldığı tespit edilmişse (Ban Kodu: 2203 – Botting – AC_BOTTING_PERMANENT ya da GameID bulunan THIRDY_PARTY_TOOLS)
Oyun tarafından yasaklanıldığı kategori kontrol edilmekte olup bu sebepler dahilinde garanti geçerli olmaktadır. Stok dahilinde yasaklanan hesabın yerine yeni bir hesap temin edilecektir ve değişim adeti sipariş başına bir hesapla sınırlıdır.
4.3. Yukarıda belirtilen nedenler dışında askıya alınan garantili hesaplar için değişim yapılmayacaktır.
4.4. Ban riskini düşürmek için kullanıcıya öneriler sunulmaktadır ve bilgilendirme yapılmaktadır. Bu önerilere dikkat edilmemesi ve hesabın askıya alınması durumunda 30levelunranked.com iade yapmama hakkını saklı tutar.
4.5. Hesap bilgilerini teslim aldıktan sonra hesap güvenliğinden kullanıcı sorumludur. Hesap satışı/paylaşımı veya hesap güvenliği ile ilgili sorunlar sebebiyle askıya alınan hesaplar için herhangi bir iade işlemi yapılmayacaktır.
4.6. Yukarıda belirtilen nedenlerin incelenmesi için, 30levelunranked.com hesabınızla ilgili bazı bilgileri talep edebilir.
4.6. Garantili hesaplar için hizmet şartları 4.1, 4.2, 4.3 ve 4.4 maddesinde sunulmuş olup, garantisiz hesap türü olarak belirtilen hesaplarda değişim, iade seçeneği bulunmamaktadır. Garantisiz ürünlerde tüm sorumluluk kullanıcıya ait olmakta olup üründe ve sepet sayfasında “Garantisiz” olarak belirtilmektedir.
4.7. Oyundan kaynaklı olabilecek değişkenlik gösterebilen durumlarda (hile kullanımının tetikleyerek bot sebebiyle hesabı yasaklatması ya da tam tersi bot hesapların hile sebebiyle yasaklanması veya hile kullanımınında da gameid belirtmesi vb.) 30levelunranked.com duruma göre aksiyon alma, inisiyatif alma veya garantiyi uygulama ya da uygulamama hakkını saklı tutar.

5. LEVEL BOOST ŞARTLARI
5.1. Aşağıda belirtilen durumların olması halinde 30LevelUnranked yönetimi level boost hizmetini durdurma ya da iptal etme hakkını saklı tutar.

  • Hesapta E-posta doğrulaması yapılmamışsa
  • Hesapta Riot Puanı (RP) satın alınmışsa
  • Hesap uygunsuz nick içeriyorsa

6. KOSTÜMLÜ HESAP HİZMET ŞARTLARI 
6.1. Kostümlü hesap kategorisinde bulunan hesaplar kostümün kendisini değil, ganimette kostüm kristalini içermektedir. Kostümün açılabilmesi için turuncu öz kullanılması gerekmektedir. Hesapta büyük olasılıkla yeterli turuncu öz olacaktır fakat garanti edilmemektedir. Turuncu öz yetmemesi durumunda 30levelunranked.com sorumlu tutulamaz.